28. 2. 2024

Ralf Rangnick jmenoval kapitána Manchesteru United pro utkání Ligy mistrů proti Young Boys

Ralf Rangnick promluvil pro klubová média Manchesteru United před zápasem Ligy mistrů proti Young Boys. Hovořil o střídání hráčů a volbě kapitána pro tento zápas.

Manchester United se v současné době nachází na prvním místě své skupiny v Lize mistrů. Proto je pravděpodobné, že Ralf Rangnick bude v pokušení nechat odpočívat několik hráčů prvního týmu. Jedním z nich bude pravděpodobně i kapitán klubu Harry Maguire.

Při Maguireově absenci převzal kapitánskou pásku Manchesteru United Bruno Fernandes. Zdá se však, že i Fernandes bude pravděpodobně odpočívat. Rangnick prozradil, že ve středu v Lize mistrů povede tým Nemanja Matič.

Prozradil také, že do utkání nastoupí brankář Dean Henderson a záložník Donny van de Beek. Matič už jednou kapitánem byl. Bylo to při prohře United s West Hamem v EFL Cupu (1:0), po které Rudí ďáblové soutěž opustili.

Ten byl také přítomen při Rangnickově předzápasovém rozhovoru. Když mluvil o této zodpovědnosti, řekl: „To se mi ani nezdálo, protože když začínáte z malé vesnice v Srbsku, když hrajete za tým, který má jen jeden míč na jeden rok a hrajete jen s jedním míčem!“