31. 1. 2023

Provokatér Dillon Danis tvrdí, že odejde do důchodu, pokud ho Jake Paul uspí!

Dillion Danis prohlásil, že navždy skončí s bojovými sporty, pokud ho Jake Paul knokautuje. Rivalita mezi Danisem a „Problémovým dítětem“ se nadále rozhořívá, protože první jmenovaný nemůže Paulovo jméno vypustit z úst.

Dillon Danis se už nějakou dobu snaží o zápas s „Problémovým dítětem“ a toto tvrzení je dalším pokusem, jak Paula popudit.

Nedávno se „El Jefe“ objevil na Twitteru a nabídl poměrně odvážnou podmínku. Danis prohlásil, že navždy odejde do důchodu, pokud ho Jake Paul „vyspí“.

„Jestli mě Jake Paul vyspí, odejdu do důchodu navždy“

Není překvapením, že to není poprvé, co Dillon Danis vznesl takové tvrzení na adresu Jakea Paula. Poté, co Paul knokautoval Tyrona Woodleyho, vypsal „El Jefe“ sázku ve výši 12 milionů dolarů a tvrdil, že „Problémové dítě“ mu to nikdy neudělá.

Neustálé pošťuchování Dillona Danise nevedlo k tomu, že by se rozhovor mezi Paulem a Danisem uskutečnil. Vzhledem k tomu, že Jake Paul zřejmě usiluje o zápas s „profesionálním boxerem“, je velmi nepravděpodobné, že by se rozhodl bojovat s Danisem.

Stojí za zmínku, že Dillon Danis nezápasil od roku 2019. Danis má navíc za sebou pouze dva zápasy v MMA a chybí mu jakýkoli boxerský rodokmen.

Danis pochází z prostředí jiu-jitsu a zdá se, že v posledních dvou zápasech se mu více než dobře dařilo udržet boj na zemi.

Na druhé straně Jake Paul od té doby absolvoval pět profesionálních boxerských zápasů. Dá se říci, že Paul a Dillon Danis se v dohledné době nestřetnou.

Instagram did not return a 200.