31. 1. 2023

Proč Jake Paul nabídl Woodleymu prémii 500 000 dolarů pokud ho knokautuje?

Paul se v sobotu na Floridě podruhé utká s bývalým šampionem UFC ve welterové váze. YouTuber, který se stal boxerem, se měl původně střetnout s Tommym Furym, jenže Brita vyřadilo ze hry zranění žeber necelé dva týdny před zápasem.

Woodley přistoupil na short notice, aby pomstil porážku, kterou utrpěl v srpnu, a Paul mu dohodu osladil tím, že mu nabídl půl milionu dolarů navíc, pokud dosáhne knockoutové výhry.

Jake Bostwick, boxer s nímž Paul před zápasem absolvoval sparing, věří, že sázka zaručí živý začátek zápasu, před nímž se Paul musí mít na pozoru.

‚Jake nabízí Tyronovi prémii 500 000 dolarů za to, že ho knokautuje, to je šílená klauzule,‘ řekl Bostwick blogu americké pobočky Betway. ‚Hodil před Tyrona tuto návnadu, aby ho přiměl k neuváženému nástupu, a to také zvyšuje tlak na Tyrona.

‚Pokud Tyron vyrazí na souboj, mohl by se nechat chytit a my víme, že Jake má sílu. Myslím, že Woodley vyrazí s ohněm pod prdelí a pokusí se udeřit, ale musí být chytrý. Tentokrát to bude jiný druh zápasu, protože Woodley vzal tento zápas na poslední chvíli.

‚Jake bude tentokrát agresivnější, jeho box bude tentokrát lepší a bude mít svůj dosah.

Pokud se však Tyron dostane pod tlak, mohl by to být pro něj lepší večer. Jake se z minulého zápasu poučil, že před ním nesmí stát. Jake bude kontrovat a dávat dohromady své údery a bude pálit na všechny válce. Tentokrát uvidíte mnohem lepšího Jakea. Jake vyhraje zápas knockoutem.

Instagram did not return a 200.