21. 2. 2024

Pogba řekl Manchesteru United, že chce odejít a kam přesně!

Francouzský reprezentant Paul Pogba údajně prozradil svému současnému klubu Manchesteru United, že doufá, že vydrží do konce sezóny a poté se připojí k Realu Madrid.

Pogbovi končí stávající smlouva v létě 2022 a šest let poté, co podepsal smlouvu s Juventusem, jednal s řediteli o své budoucnosti.

Deník Daily Star o schůzce informoval a tvrdí, že Rudí ďáblové jsou připraveni umožnit Pogbovi v létě odejít na volný přestup a nenabídnou mu novou smlouvu.

Trenér Ralf Rangnick hodlá s Pogbovými službami počítat i nadále, dokud bude v klubu působit, přičemž záložník je momentálně odstaven na vedlejší kolej. Zranění stehna ho vyřadilo na 10 týdnů, ale očekává se, že se brzy vrátí do hry.

„V létě mi končí i manažerská smlouva,“ řekl Němec. „Pro nás platí, že máme stejný cíl. Máme stejné ambice, být v příštích třech nebo čtyřech měsících co nejúspěšnější.“

Pogba je s Realem Madrid spojován již několik let, jeho obdivovatelem je bývalý trenér Zinedine Zidane, ale i nadále se o něm spekuluje v souvislosti s lídrem LaLigy Santander.

Zdroj: Marca.com