4. 12. 2022

Plavšič: Jak si získal chachary a proč to Baníku po odchodu Vrby šlape?

Výkony srbského ofenzivního univerzála mají na podzim vzestupnou tendenci. Vše Srdjan Plavšič korunoval v sobotním duelu s Bohemians 1905.

Jeden gól sám dal, na druhý přihrál. zařídil pokutový kop a jeho Baník Ostrava vyhrál zaslouženě 4:1.

Technicky skvěle vybavený host ze Slavie pomáhá Ostravanům stoupat v tabulce a od fanoušků se mu za to dostává zasloužené odměny.

Když jej v 85. minutě trenér Pavel Hapal stáhl, vyprovázely jej ze hřiště bouřlivé ovace.

„Je to skvělý pocit, děkuji jim moc. Slyšel jsem, že je těžké si fanoušky Baníku získat. Mě se to povedlo hned o druhém zápase.

Myslím, že lidé vidí, že makám na hřišti a to po mě chtějí. Vždy se snažím dávat do hry maximum a oni to ocenili,“ těšilo Plavšiče.

Čím si subtylní záložník vysvětluje herní útlum pod bývalým koučem Pavelm Vrbou?

„Nehráli jsme pod ním ale moc dobře. Nedokážu říct, čím to bylo,“ říká dnes Plavšič, který se přitom na tuto spolupráci velmi těšil.

„Vždy, když přijde nový trenér, je to nový impuls pro hráče. Všichni jsme za to vzali, ukazujeme od prvního zápasu, že chceme vyhrávat,“ dodává.

Největší česká sázková kancelář Tipsport rozdává super bonusy i peníze zdarma. Získej 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč a sleduj živé přenosy všech zápasů 1. české fotbalové ligy na TV Tipsport!

Zdroj: Sport.cz

Instagram did not return a 200.