14. 7. 2024

Pešta obvinil Vémolu z dopingu: Ke svému vyjádření poskytl i argument

Viktor Pešta se pustil do Karlose Vémoly, který aktuálně neprožívá nejpříjemnější období života. „Terminátor“ totiž nedávno absolvoval dvě operace ruky, ale pomalu se dává dohromady.

Karlos už mezitím stihl uvažovat nad duelem s Pirátem, který by se mohl dle jeho slov a přání konat koncem roku. Pešta si myslí, že i to je signál, který naznačuje, že Vémola dopuje.

„Myslím si, že i slepý by si všiml, že Karlos není čistý. Už jen to, že vždy když se zraní, tak je za měsíc zpátky. To je toho důkazem. Když měl zápas s“ Pínem“(Petrem Ondrušem), tak měl asi dva měsíce předtím zlomený obratel, nebo něco takového. A najednou byl záhadně zahojený, to zkrátka nejde přírodní cestou, že ano, „ konstatoval Viktor Pešta v rámci podcastu MMA pod lupou. 

Viktora Peštu čeká již za dva týdny titulový zápas polotěžké váhy se Stephanem Puetz z Německa. V případě vítězství by se mohl v budoucnu konečně utkat právě s Karlosem, kterého prý pás šampiona polotěžké váhy velmi zajímá.

Nejprve si však plánuje vzít zpátky opasek střední váhy, který dočasně nosí slovenský Samuel „Pirát“ Krištofič. Poté čeká Karlose premiéra v provazech, proti raperovi Marpovi.

Peštovi bude Vémola v jeho šampionském duelu paradoxně podle jeho slov fandit, ale názor na krajana má jasný. „Pešta je blbec, který neumí dát dohromady tři souvislé věty. Nikdy jsem ho jako bojovníka nepodceňoval. Jen je pro mě prostě blbec,“ řekl na konci srpna pro Vémola.