18. 7. 2024

„Nic o mně neví“ – Francis Ngannou reaguje na svého bývalého trenéra, který trénuje jeho rivala!

Šampiona UFC těžké váhy Francise Ngannoua dříve trénoval Fernand Lopez, muž, který v současnosti pomáhá Cirylu Ganeovi připravit se na nadcházející souboj o titul s „Predátorem“ na UFC 270. Přestože Lopez a Ngannou dříve trénovali spolu, šampion těžké váhy se nedomnívá, že by ho to v nadcházejícím zápase s bývalým týmovým kolegou nějak negativně ovlivnilo.

Francis Ngannou poukázal na to, že Lopez neměl poslední tři roky o jeho vývoji ani ponětí. Šampion těžké váhy dodal, že udělal mnoho zlepšení, která se teprve projeví. ‚Predátor‘ také prohlásil, že jeho dovednosti se teprve odhalí, protože jeho zápasy často netrvají příliš dlouho.

„Především jsem tu už téměř čtyři roky. Fernanda jsem neviděl skoro tři roky, takže o mně a mých schopnostech za poslední tři roky nic neví, a když jdu zápasit, bohužel není mnoho věcí, které by lidé mohli vidět z mého zlepšení, protože zápas nebude trvat tak dlouho, abych mohl odhalit všechny své dovednosti,“ řekl Ngannou ve videu na svém kanálu na YouTube.

Přestože je Ciryl Gane prozatímním šampionem těžké váhy, Francis Ngannou nepovažuje tento titul za legitimní. ‚Predátor‘ dal jasně najevo, že je momentálně nezpochybnitelným králem těžkých vah, a má motivaci to dokázat i na UFC 270.