26. 4. 2024

„Nejhorší fotbalista co tu byl“ – Fanoušci Chelsea se na svého hráče obořili za „příšerný“ výkon proti Zenitu

Fanoušci Chelsea po remíze 3:3 na hřišti Zenitu Petrohrad v Lize mistrů UEFA přišli o první pozici ve skupině a fanoušci mají jasného viníka!

Protože Chelsea neměla k dispozici tři střední záložníky – Matea Kovačiće, N’Golo Kanteho a Jorginha – manažer Thomas Tuchel nastoupil se Saulem Niguezem na levém křídle. Tato finta však nevyšla a sedmadvacetiletý záložník musel být v 76. minutě pro slabý výkon a chyby střídán.

Fanoušci Chelsea nebyli výkonem Saula Nigueze vůbec spokojeni, protože nedokázal zužitkovat svůj ojedinělý start. Sedmadvacetiletý záložník tak možná promarnil svou šanci pravidelně nastupovat na Stamford Bridge a dost možná se bude z kádru Blues pakovat.

Blues v poločase prohrávali 2:1 poté, co je ve druhé minutě poslal do vedení Timo Werner. Chelsea však zabojovala a po gólech Romelua Lukakua a Wernerově trefě z 85. minuty vedla 3:2. Magomed Ozdoev však v nastaveném čase vstřelil vyrovnávací gól a vynutil si dělbu bodů.

Juventus si mezitím zajistil vítězství 1:0 nad Malmö, čímž přeskočil Chelsea a skončil na prvním místě skupiny H. Blues nyní čeká složitý souboj v 16. kole poté, co se kvalifikovali z druhého místa. Mezi potenciální soupeře Chelsea v prvním vyřazovacím kole patří Ajax, Real Madrid a Bayern Mnichov.