18. 7. 2024

Návrat Cristiana Ronalda? 7 hráčů, které sleduje Manchester United

Seznam sedmi hráčů, jejichž podle nejnovějších přestupových spekulací sleduje Manchester United.

#7 Boubakary Soumaré

Defenzivního záložníka z Lille chce aktuálně asi každý velkoklub v Evropě. Soumar má 21 let a patří k nejtalentovanějším mladíkem na trhu. Svou kvalitu dokazuje skvělým přehledem na hřišti, ale i bojovností a pohybem, což by mohl klidně využít i v náročné Premier League.

Podle plátku Sky Sports je Manchester United hlavním zájemcem o francouzský supertalent, přičemž hned za nimi je AC Milán.

#6 Declan Rice

Kapitán a hvězda z West Hamu je jednou z alternativ k výše uvedenému Soumar, jelikož United chce získat mladého a nadaného defenzivního záložníka. Rice má 22 let a pro United bych určitě platnou posilou, ale jeho kroky podle nejnovějších zpráv povedou pravděpodobně do Chelsea.

#5 Dayot Upamecano

Už i německý SportBild uvedl, že Manchester United je jedním z největších zájemců o podpis hvězdného stopera. Francouzský obránce v RB Lipsko dozrává na velkou hvězdu světové kvality, což ci nechce nechat ujít nejen Manchester United, ale také Bayern Mnichov, Chelsea či Barcelona.

Upamecano bude podle slov vedení Býků k dispozici až v létě 2021, přičemž částka 42 milionů eur je v dnešní době více než přijatelná.

#4 Christian Eriksen

Dánský záložník má za sebou snad jeden z nejhorších roků v kariéře. Vysněný přestup do Interu mu v lednu 2020 nevyšel a Eriksen se v Itálii trápí. Vedení Interu přiznalo zájem o prodej tvořivého záložníka, ale zdůraznili nutnost relevantní nabídky.

Za hráče bez výraznější zápasové praxe a formy nejsou kluby ochotny platit vysoký požadovaný plat (přibližně 220 tis. Eur / týden), přičemž Manchester United s financemi problém nemá. Podle zpráv od Daily Star je tento tah poměrně reálný.

#3 Jack Grealish

Je velmi málo pravděpodobné, že Jack Grealish setrvá v kádru Aston Villy ještě více než jeden kalendářní rok. Přední hvězda klubu z Birminghamu totiž poutá příliš mnoho pozornosti a zájmu, který přichází hlavně od klubu z Old Trafford.

Manchester United chce nejenže navýšit počet domácích fotbalistů, ale také povznést tvořivost a ofenzivní tlak na vyšší úroveň. Podle Daily Mail to však na lednový odchod nevypadá.

#2 Erling Haaland

Chelsea, Barcelona, Manchester City i Manchester United jsou kluby, které na léto 2021 plánují utratit rekordní přestupní peníze, aby se dočkaly podpisu hvězdného útočníka z Dortmundu. Erling Haaland odejde z BVB, ale zatím není ani zdaleka jisté, ke kterému gigantovi se nakonec připojí.

Podle Daily Mirror je možné, že misky vah nakloní Manchesteru United, protože agent Mino Raiola své hvězdy rád prodává právě na Old Trafford.

#1 Cristiano Ronaldo

Finanční situace v Juventusu není vůbec optimální, což dříve či později může vyústit k nechtěným, ale požadovaným škrtům. Jedním z nich může být prodej ikonického CR7, který je i ve věku 35 let stále hvězdou v nejlepší formě. Express z Anglie v spekulacích uvádí, že MUFC udělá vše dostupné jen pro to, aby svou někdejší hvězdu opět přivedla na Old Trafford.

Zdroj: Šport7.sk