17. 4. 2024

Milan Škriniar promluvil o odchodu z Interu!

Zkušený slovenský reprezentant Milan Škriniar se vypracoval v oporu zadních řad milánského Interu na San Siru, a tak není divu, že zájem o jeho služby neustále roste. Vymění dres Nerazzurri za jiný?

Nebráním se nové zahraniční zkušenosti, ale v Interu a v Miláně jsem velmi šťastný,“ řekl Škriniar nedávno na klubových stránkách o své budoucnosti na San Siru. „O odchodu nepřemýšlím, jsem tu šťastný. Ale nikdy nevíte, co se stane. O prodloužení mé smlouvy, která platí do roku 2023, jsme zatím nejednali,“ dodala defenzivní opora Interu Milán.

Škriniar, který dlouhodobě patří do základní jedenáctky úřadujícího italského mistra a také aktuálního lídra Serie A, je produktem žilinského fotbalu, v Itálii začínal v Sampdorii Janov a po přestupu do Interu Milán se dostal do hledáčku mnoha evropských velkoklubů.

S přestupem Škriniara jsou spojována jména velkoklubů jako francouzské PSG, španělských gigantů Realu a Barcelony, ale i anglických klubů jako Liverpool, Manchester United a Tottenham, které o služby slovenského reprezentanta projevily zájem.