McGregor letos zápasit nebude! Jaký má program?

Hotovo dvacet! Slavný irský bouřlivák Conor McGregor se letos v kleci nepředstaví. Informaci potvrdil jeho manažer Tim Simposon. Jaký má bývalý UFC šampion program?

„Zranění se stále hojí a Conor pokračuje v přípravě. Je na cestě k velkému návratu v příštím roce,” uvedl pro MMA Junkie manažer Tim Simpson.

Bývalý šampion dvou váhových divizí organizace UFC se tak stále zotavuje ze zlomeniny nohy, kterou utrpěl loni v červenci v zápase proti Dustinu Poirierovi.

Conor neustále trénuje jako blázen. Celý týden dvakrát denně. Je v úžasné formě, zbývá to jen doladit a noha bude taková, jaká má být,” má radost australský manažer, který mimo jiné zastupuje i českého šampiona Jiřího Procházku.

Dřina je vidět především na sociálních sítích. McGregor se svým progresem chlubí téměř každý den, fanoušky zásobuje fotografiemi a videozáběry aktuální formy.

I proto se v souvislosti s návratem spekuluje o tom, do jaké váhové kategorie se úspěšný Ir vrátí.

„Conor nikdy v životě žádný zápas neodmítl, ať už to byl kdokoliv. Rozhodneme se podle toho, co pro něj bude dávat největší smysl,” pokračoval Simpson.

Zápasení tedy v tomto roce nevyjde, místo toho se čtyřiatřicetiletý Ir představí v úplně jiné roli.

Vyzkouší si totiž herectví, přičemž bude účinkovat ve filmu Road House, jehož hlavní tváří bude populární americký herec Jake Gyllenhaal. Natáčení začne za pár týdnů v Dominikánské republice.

„Conor je stále sportovec světové třídy a jeho cílem je být nejlepším bojovníkem na světě. Herectví původně nebylo něco, o co by stál, ale tohle je skvělá příležitost, která je velmi dobře načasovaná. Má šanci účinkovat v hollywoodském trháku,” odhalil manažer nejbližší plány svého zápasníka.

Instagram did not return a 200.