30. 5. 2024

Manchester United favoritem na podpis hvězdy Ligue 1

Slavný anglický klub si vyhlédl do středu své zálohy hvězdu francouzské Ligue 1 a je pravděpodobné, že brzy dojde k přestupu!

Dvaadvacetiletý fotbalista Olympique Marseille Boubacara Kamaru se v této sezóně proslavil svými atraktivními výkony v týmu Jorgeho Sampaoliho.

Jeho budoucnost ve francouzském týmu je však v poslední době zpochybňována. Na konci sezony mu vyprší smlouva a zájem o jeho angažování projevilo několik předních klubů.

Podle italského deníku Gazzetta dello Sport jsou v čele závodu o jeho podpis Rudí ďáblové.

Vzhledem k tomu, že Francouzovi končí půlroční smlouva, může jednat s jinými kluby o předsmluvní dohodě.

Manchester United ho však chce podepsat ještě před koncem zimního přestupového období za sníženou částku. Svěřenci Ralfa Rangnicka se právě teď snaží posílit své záložní řady, protože některé jejich hvězdy jsou na odchodu.

Paul Pogba a Jesse Lingard by měli v létě odejít, zatímco příchod Kamary by Rangnick viděl jako alternativu ke Scottu McTominayovi a Fredovi.

Potvrzen byl také přestup Anthonyho Martiala do Sevilly, což však Manchesteru United otevřelo dveře k možné akvizici do konce tohoto měsíce.

Podle Daily Mail mluvil mančaft s Kamarovým agentem o možnosti dohodnout se na podmínkách do příštího týdne.

Zpráva rovněž tvrdí, že Marseille za hráče očekává 10 milionů liber, přičemž zájem o něj mají i další celky z Premier League, jako jsou Leeds United a Newcastle United.