17. 4. 2024

Lídr druhé ligy St. Pauli hostí obhájce trofeje BVB!

Úřadující vítěz DFB-Pokalu Borussia Dortmund se dnes od 20:45 pokusí dostat do čtvrtfinále proti lídrovi druhé ligy St Pauli.

Klub z Porúří v minulé sezóně získal svůj pátý titul DFB-Pokal a cítí, že má legitimní šanci na udržení své koruny, protože Bayern Mnichov ze soutěže vypadl už v předchozím kole.

V cestě Marcu Roseovi však stojí tým St Pauli, který v současné době vede druhou ligu, pyšní se jedním z nejikoničtějších stadionů v Německu a vyřadil již dva kluby. Mělo by to být fascinující střetnutí.

Zprávy ze St. Pauli

Christopher Avevor, Lukas Daschner a Jannes Wieckhoff jsou momentálně mimo hru, zatímco Daniel-Kofi Kyereh je s Ghanou na Afconu 2021.

Předpokládaná XI St Pauli: Vasilj; Ohlsson, Ziereis, Medic, Paqarada; Smith, Irvine, Hartel, Buchtmann; Burgstaller, Dittgen.

Zprávy z Dortmundu

Giovanni Reyna, Dan-Axel Zagadou, Emre Can, Marcel Schmelzer a Mateu Morey jsou mimo hru BVB. Čeká se, že kouč hostů Marc Rose může pošetřit některé další opory s ohledem na víkendové střetnutí s Hoffenheimem.

Předpokládaná XI Borussie Dortmund: Hitz; Meunier, Pongračić, Akanji, Schulz; Brandt, Witsel, Bellingham; Reus, Wolf, Moukoko.