21. 5. 2024

Kroos: Chci ukončit kariéru v Realu Madrid!

Toni Kroos má za sebou jednu ze skutečně velkých kariér v Realu Madrid, vyhrál čtyři Ligy mistrů a stal se legendou klubu. Bývalý záložník Bayernu Mnichov dal jasně najevo, že chce v Los Blancos ukončit kariéru.

Jeho současná smlouva má vypršet v červnu 2023, ale Kroos je odhodlán dosáhnout prodloužení, které by mu umožnilo ukončit kariéru ve španělské metropoli.

„Záměrně jsem si vybral období, kdy jsem smlouvu naposledy prodloužil, protože tehdy mi bude 33 let a to je dobrý věk na to, abych přemýšlel o tom, jak pokračovat,“ řekl Kroos pro Sky Sport Deutschland.

„Nemusím o tom ale přemýšlet, s klubem je neuvěřitelný vztah, který bych nikdy nestavěl do hry kvůli nějakým spekulacím. Myslím, že je to tak na obou stranách, chci tady ukončit kariéru a tak se také stane, kdy přesně to přijde, nedokážu přesně odpovědět, jestli to bude v roce 2023, nebo o rok či dva později,“ nechal se slyšet německý záložník.

Kroos je pro Carla Ancelottiho v sezoně 2021/22 klíčovým hráčem a nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo přestat, a to ani po příchodu Eduarda Camavinga a Federica Valverdeho.

„Vím, co ve mně klub má, a oni vědí, co ve mně mají,“ pokračoval Kroos. „Stále se cítím skvěle, ale musíte se přizpůsobit úrovni, na které je vaše tělo, a také musíte mít chuť.“