30. 11. 2022

Kouč Reinders hodnotí výkon Bledé: Proč bývalá šampionka Oktagonu při premiéře v UFC padla?

Premiéra, na kterou se nebude vzpomínat v nejlepším. Takový byl debut české bojovnice Terezy Bledej v UFC.

Bývalá šampionka česko-slovenské organizace Oktagon MMA si na UFC Vegas 65 připsala nejen první porážku v kariéře, ale dokonce prohrála před limitem.

K výkonu své svěřenkyně se vyjádřil její trenér André Reinders.

“Nebyl to náš den… Tereze Bledé se nepodařilo předvést výkon, kterého je schopná. I přesto soupeřku v prvním kole málem ukončila a u všech bodových to kolo vyhrála. Bohužel ji to první kolo i hodně vzalo a soupeřka se začala o to více prosazovat ve druhém a ve třetím. Důvodů bylo více a rozebereme si je sami uvnitř týmu. Teď nezbývá, než pogratulovat soupeřce Silvě, která byla opravdu skvěle připravena.

I tak je pro Terezu skvělá vizitka, že se do UFC dostala jako třetí nejmladší bojovník/ice v historii a tahle prohra ji stoprocentně jen nakopne k lepším výkonům. Ve dvaceti letech bojuje s těmi nejlepšími na světě a jde si za svým snem. To samo o sobě zaslouží uznání.

Díky všem, kteří nás podporují a fandí nám i přesto, že nejsme kapela a nevyhráváme úplně vždycky,” reagoval trenér André Reinders na svém IG profilu.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma, vsadit si můžeš na MMA, K1 i box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma.

Instagram did not return a 200.