30. 11. 2022

Co se to stalo? UFC šampion Procházka je zraněn a přijde o pás!

Z Las Vegas přichází do Česka opravdu špatná zpráva. Český šampion polotěžké váhy Jiří Procházka se prý vážně zranil, do odvety nenastoupí a o pás přijde.

Tamní média totiž informují o vážném zranění českého šampiona polotěžké váhy organizace UFC Jiřího Procházky, který po oficiálním vyjádření stanice ESPN utrpěl poranění ramena a přichází o pás krále divize do 93 kilogramů.

Některé zdroje dokonce spekulují až o roční pauze.

„Jiří Procházka je mimo turnaj UFC 282 kvůli těžkému ortopedickému zranění. Doba zotavení je předběžně stanovena na více než rok.

Podle zástupců UFC a Jiřího, se český šampion rozhodl uvolnit svůj pás polotěžké váhy ostatním uchazečům,“ informuje uznávaný novinář Brett Okamoto z ESPN, kterému informaci sdělil prezident UFC Dana White.

Na sociálních sítích informaci potvrdil i Procházkův trenér a manažer Martin Karaivanov, který se pár minut předtím vyjádřil i pro Sport.cz.

„Je třeba počkat na oficiální prohlášení od ESPN, kde uvedou veškeré detaily a bude i rozhovor s prezidentem UFC Danou Whitem,“ informoval Karaivanov.

Instagram did not return a 200.