8. 12. 2022

Kouč Patriots Belichick o „uspokojení“ z postupu do play-off poté, co v minulé sezoně chyběl!

New England Patriots v neděli drtivě převálcovali Jacksonville Jaguars 50:10 a oficiálně si tak zajistili účast v play-off poté, co v minulé sezóně zcela chyběli. Kombinace jejich vítězství a prohry Dolphins s Titans jim zajistila účast v play-off, a přestože Bill Belichick málokdy projevuje emoce, znělo to, že je velmi potěšen, že se jeho tým dokázal vrátit do play-off.

Je těžké říct, že hlavní trenér Patriots byl skutečně šťastný, ale byl. Tedy alespoň svým způsobem. Quarterback Mac Jones odpověděl v 17. týdnu monstrózním výkonem po dvou špatných výkonech.

Bývalý reprezentant Alabamy se vyřádil na obraně Jags, když zkompletoval 22 z 30 přihrávek na 227 yardů a tři touchdowny. Rovněž nehodil žádné interceptions.

A co je nejdůležitější, Jones zastínil jedničku draftu Trevora Lawrence, který byl proti Patriots příšerný a nechal se třikrát sebrat.

Belichick a Jones se během vítězství u postranní čáry skutečně smáli, což je u jednoho z nejvážnějších mužů v NFL vzácný jev.

Rádi to vidíte. New England má nyní v sezóně bilanci 10-6 a kampaň zakončí tuto neděli zápasem proti Dolphins. Ani titul AFC East ještě není mimo hru.

Pokud Bills v 18. týdnu prohrají s Jets a Patriots porazí Miami, divizní koruna bude jejich. V opačném případě půjdou do play-off jako divoká karta.

Instagram did not return a 200.