22. 6. 2024

Khabib drsně reaguje na Conorovu prohru. Ten volá po čtvrtém zápase!

Ani bývalý vládce lehké váhy Khabib Nurmagomedov si nenechal ujít ostře sledovaný hlavní zápas turnaje UFC 264. S Conorem McGregorem se na rozdíl od Dustina nemusí, takže po vyhlášení výsledku měl důvod k úsměvu. Ani Irovo děsivé zranění v něm neprobudilo sympatie…

„Dustin Poirier ovládne tuhle trilogii a pak se stane šampionem lehké váhy, než se jednoho dne sesadí Islam Makhachev,“ prorokoval Khabib před turnajem. První část ze tří proroctví se tedy naplnila.

Vyvrcholení trilogie si však všichni představovali asi jinak. Ta totiž skončila ošklivým zraněním nohy, které si Conor přivodil špatným došlapem. Zlomená holení kost.

Tak či tak zvítězil Dustin Poirier, který byl v zápase i lepší. Mezi prvními gratulanty byl i Khabib, který na twitter napsal: „Dobro vždy zvítězí nad zlem. Dustine, jsem za tebe velmi šťastný, doufám, že koncem roku získáš ten pás!“

LAS VEGAS, NEVADA – JANUARY 18: Conor McGregor reacts before taking on Donald Cerrone in their welterweight bout during UFC246 at T-Mobile Arena on January 18, 2020 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Steve Marcus/Getty Images)

Samozřejmě Conor byl po zápase velmi vytočený a plný emocí. „Tahle válka ještě není u konce! I kdybych ji měl dokončit venku, je mi to u zadku!“ oznámil s tím, že si půjde pro čtvrtý zápas. Ten však asi nedostane jen tak. Dustin Poirier bude bojovat s Charlesem Oliveirou o titul.