29. 1. 2023

Kane nastoupí proti Walesu i přes zranění.

Kapitán anglické reprezentace Harry Kane nastoupí také v úterním třetím zápase skupiny B mistrovství světa v Kataru proti Walesu (20.00).

Devětadvacetiletý útočník Tottenhamu Hotspur utrpěl zranění kotníku v úvodním zápase „Albionu“ na šampionátu proti Íránu (6:2), ale nastoupil i ve druhém utkání proti USA (0:0).

Southgate: Má za sebou dobrý trénink

Trenér Anglie Gareth Southgate v pondělí uvedl, že Kanea v utkání s Američany limitovalo výše zmíněné zranění, ale v úterý bude stále k dispozici.

„Vzhledem k okolnostem je v pořádku, má za sebou dobrý trénink. Věříme, že s Harrym v sestavě můžeme vyhrát. To je vždy naším cílem,“ prohlásil anglický kormidelník.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Mistrovství světa bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 250,- Kč na první sázku zdarma.

Anglie potřebuje ve svém posledním zápase skupiny proti Walesu uhrát alespoň remízu, aby měla jistotu postupu do osmifinále play-off.

Kane se může vyrovnat Rooneymu

Po dvou zápasech jsou na čele skupiny B se čtyřmi body a jedním bodem před druhým Íránem.

Velšané jsou naopak s jedním bodem poslední a pokud chtějí pomýšlet na postup, musí v úterý vyhrát. Nemají ji však v rukou.

Harry Kane vstřelil v 76 zápasech v nejcennějším dresu celkem 51 gólů a k vyrovnání historického národního rekordu Wayna Rooneyho mu chybí už jen dva góly.

Nejlepší střelec mistrovství světa 2018 v Kataru ještě neskóroval.

Instagram did not return a 200.