Hvězda PSG míří do Realu? Dohoda je prý na světě!

Podle zpráv z Pyrenejského poloostrova již údajně došlo k ústní dohodě mezi oběma stranami. Hvězdný francouzský útočník ve službách PSG by se měl stát novým hráčem španělského Realu Madrid již v létě.

Přestupová sága kolem Kyliana Mbappého se pravděpodobně vyřeší během letního přestupového období. Francouzský mistr světa má s Paris Saint-Germain smlouvu pouze do léta 2022 a podle zákulisních informací nemá v plánu pod Eiffelovkou pokračovat.

O služby teprve dvaadvacetileté megastar se mezitím zajímá řada evropských klubů, ale Mbappého údajně nejvíce láká Madrid. Podle španělského deníku AS už prý pařížský rodák dal představitelům Realu Madrid slovo, že se stane jejich novou posilou. A to během letního přestupového období, což by znamenalo, že Mbappé by na zrekonstruovaný stadion Santiaga Bernabéua přišel jako volný hráč.

Kylian Mbappé bude moci legálně jednat s Realem Madrid již od 1. ledna a podle AS je dohoda Francouze s 34násobným španělským mistrem více než jistá. Hráč byl údajně pro Real prioritou už od roku 2017, ale tehdy o něj bojovalo PSG.

Ten získal Mbappého na roční hostování z AS Monaco. O rok později nakonec vedení PSG celý přestup dokončilo a za mladíka zaplatilo astronomických 180 milionů eur.

Instagram did not return a 200.