28. 9. 2023

Chystá se přestupová pecka? Mbappé chce údajně pryč z Paříže!

Hvězdný útočník Kylian Mbappé, který v létě podepsal s PGS novou a lukrativní smlouvu, prý chce pařížský celek opustit. Cítí se zrazený a jeho vztahy s vedením jsou prý na bodu mrazu.

Jediným týmem, kam by prý mohl Francouz zamířit, je Liverpool.

Do madridského Realu ho prý vedení klubu nehodlá pustit.

Největší klenot PSG Kylian Mbappé jehož odchod byl už v létě na spadnutí, by prý mohl pařížský celek opustit v zimní přestávce.

A to i navzdory tomu, že s týmem podepsal nový a hodně lukrativní kontrakt, díky němuž si týdně vydělá 650 tisíc liber, co že je více než 18 milionů korun.

Podle médií a britského listu Daily Mail se nechal slyšet, že jeho vztahy s klubem jsou poškozené, a navíc se cítí zrazený. Proto se prý rozhodl změnit působiště. 

Zástupci PSG mu ale podle zákulisních informací nedovolí odejít do madridského Realu, kam mohl zamířit už v létě.

Aby mu odchod vůbec povolili, měl by splnit určité podmínky. A působení na Santiago Bernabeu má být pro fotbalistu na jejich základě zapovězené.

Nejpravděpodobnější alternativou tak je anglický Liverpool. Trenér Klopp už o něj v minulosti projevil zájem, problémem by však mohly být finance.

Není totiž jisté, že by si Reds mohli francouzského mistra světa dovolit. Premier League, jež je považovaná za nejlepší ligu světa, by ale mohla být pro hráče světové extratřídy velkou výzvou. 

Spekuluje se, že má neshody s Neymarem či Lionelem Messim.

Brazilský fotbalista se dokonce nechtěl vyjádřit ke vzájemnému vztahu před novináři během poslední reprezentační pauzy.