19. 6. 2024

Chce se UFC Fergusona zbavit? Předhodilo mu dalšího velkého soupeře!

Je jasné, že UFC bývalého prozatimního šampiona rozhodně nešetří. Populární El Cacuy táhne šňůru tří porážek v řadě a vypadá to, že i teď dostane velké jméno.

Dana White se při skládání zápasů často řídí možnou atraktivitou a hlasem fanoušků, a ti si tentokrát poručili souboj El Cucuye s „Ironem“ Mikem Chandlerem.

„Ano, na duel mezi Fergusonem a Chandlerem se nyní skutečně zaměřujeme,“ prozradila hlava organizace v otázkách a odpovědích na kanálu ESPN.

„Zatím žádné smlouvy podepsané nejsou, máme ovšem verbální dohodu,“ podotkl s tím, že k případné realizaci by mohlo dojít na březnovém turnajiUFC 273, což je už ve své podstatě za dva měsíce.

Chandler, bývalý šampion Bellatoru, je atraktivní bojovník, který má základy ve wrestlingu, ale zároveň si libuje v přestřelkách v postoji. V UFC má nyní dvě prohry v řadě, ale cítí, že se právě přes Tonyho může propracovat k další titulové šanci.

Tu první minul loni na jaře, když už se zdálo, že měl Charlese Oliveiru na lopatě. Na začátku druhého kola však přišla přesná levačka a šampionem se stal Brazilec.

Tony Ferguson ještě nedávno táhl dvanáctizápasovou vítěznou sérii. Jenže pak přišli dominantní porážky s Gaethjem, Olveirou a nakonec Dariushem. Pokud by opět předvedl nevýrazný výkon, jeho kariéra v MMA Lize mistrů by se mohla nachýlit ke konci.