15. 6. 2024

Bude mít UFC novou sexy komentátorku?

Analytička ESPN Laura Sanko je odhodlaná stát se první komentátorkou, která bude příští rok komentovat události UFC v éře společnosti Zuffa.

V rozhovoru v nedávném vydání rozhlasové show Throwing Down with Renee & Miesha Sanko zdůraznila, že navzdory úspěchu u mikrofonu v roce 2021 si chce v roce 2022 vést lépe.

Sanko již dříve vedla pro UFC rozhovory a analýzy ze zákulisí. Na začátku letošního roku si užila komentátorskou štaci v páté sezóně pořadu Dany Whitea Contender Series.

Laura Sanko má ve své amatérské kariéře v MMA bilanci 4-1 výher a proher. Zúčastnila se jednoho profesionálního zápasu, v lednu 2013 na turnaji Invicta FC 4: Carla Esparza vs. Bec Hyatt porazila Cassie Robbovou. Po tomto vítězství ukončila sportovní kariéru s úmyslem založit rodinu.

Po skončení své krátké zápasnické kariéry působila Sankoová jako komentátorka a interviewerka v promotérských organizacích Invicta Fighting Championships a Legacy Fighting Alliance MMA.

Sanko byla chválena mnoha odborníky a fanoušky ve světě MMA za svou práci analytičky v různých pořadech MMA. Prezident UFC Dana White již dříve hovořil o tom, že Sanko bude v blízké budoucnosti komentovat některý z večerů bojových sportů.