15. 6. 2024

Bude Conte vábit Škriniara do Tottenhamu?

Slovenský stoper Milan Škriniar je jedním z nejžádanějších stoperů ve fotbalovém světě. Jméno slovenského obránce je i nadále spojováno s možným přestupem do Premier League.

Milan Škriniar je defenzivním pilířem Interu Milán, se kterým v minulé sezoně získal titul v italské Serii A. Slovenský stoper byl jednou z opor týmu Antonia Conteho, který se vrátil na fotbalový trůn.

Conte však po sezoně odešel a v současné době trénuje londýnský Tottenham. A právě zde se zrodilo spojení Spurs-Skriniar, o kterém se psalo zejména ve Velké Británii na konci minulého kalendářního roku.

Antonio Conte je velkým fanouškem slovenského stopera, který má na San Siru smlouvu do roku 2023, ale v případě zajímavé nabídky by se nebránil změně prostředí. Tottenham by navíc potřeboval nového stopera v honbě za první čtyřkou Premier League.

Fußball, Inter Mailand – Chievo Verona Mg Milano 03/12/2017 – campionato di calcio serie A / Inter-Chievo Verona / foto Matteo Gribaudi/Image nella foto: esultanza gol Milan Skriniar PUBLICATIONxNOTxINxITA

Podle portálu Transfermarkt se tržní hodnota Milana Škriniara pohybuje kolem 65 milionů eur. Kvalitu pro Premier League rozhodně má a pod vedením Conteho by se mohl posunout dál jako hráč, což se mu podařilo v Interu.

Černomodří, kteří jsou v čele Serie A, však o možném odchodu jedné ze svých největších opor nechtějí příliš slyšet.

Zdroj: Šport7.sk