4. 12. 2022

Borároš: Připravte se na bomby, Rytmuse šetřit nebudu!

Gábor Boráros je jednou z prvních hvězd domácí scény MMA. Talentovaný bojovník měl slibný začátek kariéry, ale v posledních letech se mu nedaří. Nyní jej čeká premiéra mezi boxerskými provazy. Ztratit může hodně…

Slovenský MMA bojovník prohrál v kleci čtyři z posledních pěti zápasů a chuť si chce spravit v ringu. Při svém boxerském debutu v pondělní Fight Night Challenge se utká s Patrikem „Rytmusem“ Vrbovským.

Rapper už má za sebou debut mezi provazy, když v prosinci 2018 prohrál na body s jiným hudebníkem, Otakarem „Marpem“ Petřinou.

Borároš a Vrbovský jsou přátelé, což u mnohých vyvolává otazníky. „Lidé psali, že jsme se přesně dohodli, co uděláme. Nic takového… Nezáleží na tom, že je to přítel. I když trénuji s Attilou, rozdáváme pěkné bomby a já dostávám a vracím spoustu úderů do úst.

„Rytmus“ maká, oba to bereme vážně. Trénuje 4-5 let, bude to dobrý soupeř. Je větší a těžší. Ale já jsem profesionální bojovník a nebudu ho šetřit. Budou to bomby! Lidé budou překvapeni, jak dobrý boxerský zápas to bude,“ uvedl Borároš.

Vítěz prvné série Oktagon Výzvy, který je často kritizován za svůj přístup k tréninku, popisuje boxerský trénink jako jednodušší ve srovnání s MMA. Po „Rytmusovi“ má naplánovaný druhý boxerský zápas, a to v Oktagonu proti českému herci Jakubu Štáfkovi (21. května).

Kariéru v MMA však neukončuje: „Především jsem stále bojovníkem MMA, budu bojovat ještě dlouho. Budu bojovat hlavně v kleci, ale zápas s ‚Rytmusem‘ by mi mohl otevřít možnosti i v boxu.“

V hlavním zápase turnaje Fight Night Challenge se opět představí Attila Végh, který se utká s Čechem Patrikem Kinclem. Součástí akce bude také duel mezi Samuelem „Pirátem“ Krištofičem a Alexandrem Cvernou.

Instagram did not return a 200.