30. 11. 2022

Analýza Vítkovice vs Olomouc: Uhájí modří Ostravar Arénu?

Ridera bude chtít navázat na svou úspěšnou formu před repre pauzou, svěřencům Miloše Holaňa zatím patří 2. příčka.

Naposledy si Vítkovice poradily se Spartou 3:2, zářil Dominik Lakatoš (2+1), s celkovou bilancí 12+9 je druhým nejproduktivnějším hráčem soutěže, mnohé tak zaskočilo, že se nedostal do nominace na Karjalu.

Ostravané byli většinou známí pro svůj obranný systém, ale letos jim to funguje i v pásmu soupeře, přestup Petera Kriegera se náramně povedl, až se uzdraví Mueller tak budou Vítkovičtí ještě o level výše.

Proti bude Olomouc, ta letos také překvapuje svými výkony a je hned za svým soupeřem na 3. místě.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Extraligu bez otravných limitů. REGISTRUJ SE ZDE A VYZVEDNI 3000,- KČ, KTERÉ NYNÍ JAKO NOVÍ ROZDÁVAJÍ.

Mora ovšem v úterý padla na ledě Karlových Varů 2:3, i podruhé se tak jednalo o zbytečný výlet (v prvním případě se zápas odložil kvůli rozbité rolbě).

Hanáci nezvládli úvodní část duelu a v půlce klání prohrávali 0:3. Ve třetí periodě ještě snižovali Bambula se Strapáček, na body to ovšem nestačilo.

Kohouti budou čelit další těžké výzvě, Ostravané hájí svou domácí neporazitelnost, možná tak podruhé v řadě odjedou s prázdnou.

Instagram did not return a 200.