30. 11. 2023

Analýza Slovácko vs Ml.Boleslav: Rozhodne domácí prostředí?

Zdroj: Depositphotos

Slovácko se díky triumfu v předchozím ročníku MOL Cupu probojovala do Evropské konferenční ligy a právě to je cesta, kterou se chce do Evropy vrátit.

V domácí lize to žádná sláva není (8.), náročný program, který ještě zahustilo mistrovství světa v Kataru, si vyžádal daň a Svědíkova parta poztrácela hodně bodů.

Závěr sezony pak Slovácko dohrávalo vyloženě na krev, dva ze tří posledních ligových utkání ale zvládlo a kýžené 4. místo má na dohled.

Otázkou je, v jaké sestavě dnes obhájce nastoupí, nedělní tvrdý duel s Hradcem nedohráli kvůli zranění Petržela, Trávník, Kohút a potíže měl také Tomič.

Boleslavi se závěr podzimu povedl, vyhrála čtyři z pěti soutěžních utkání a bodově se srovnala se Slováckem, oproti němuž má ale lepší skóre.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Mistrovství světa bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.

Boleslav je produktivnější, Slovácko naopak častěji inkasuje, oproti minulé sezoně je to výrazný nárůst.

V dnešním osmifinále by se tak mohly prosadit oba týmy, ostatně výsledky posledních vzájemných zápasů to indikují – podzimní skončil 1:1, loni  vyhrálo Slovácko oba (5:3, 2:1) a v pohárovém ročníku 2020/21 zvítězila Boleslav v prodloužení 4:2.