Analýza Slavia vs Č.Budějovice: Projeví se na Sešívaných únava?

Slavia má v nohách další pohárový duel v rámci Konferenční ligy, nicméně po postupu se regeneruje přeci jen lépe než naopak. Rakousko je navíc coby našinec kamenem dohodil, cestování tak nebylo tak náročně jako jindy.

Obhájce titulu po bodové ztrátě v minulém utkání půjde do zápasu plně koncentrovaný a žádné zaváhání se neočekává.

V Edenu mají totiž podstatně lepší trávník než v Liberci, kde se hrálo doslova na oranici, s fanoušky v zádech si sešívaní navíc věří.

Eden znamená pro domácí téměř jistotu tříbodového zisku, mužstvo pohořelo pouze v utkání s Karvinou, což se stane maximálně jednou za sezónu.

Proti Budějovicím se bude hrát prakticky na jednu branku, do sestavy se dostanou odpočatí Hovorka nebo Jurásek, velmi pravděpodobně se na hřišti objeví i Provod, který se vrací po vážném zranění. V brance se objeví patrně Kolář, Mandousovi zápas v Rakousku příliš nevyšel.

Hosté budou hrozit z brejků, Jihočeši se ale musí obejít bez Van Burena, který v klubu hostuje právě z pražského celku, což je nepříjemná ztráta. Vzájemné duely v poslední době nahrávají domácím, nicméně v zápasech padá dost branek a trefit se umí i hosté.

Slavia je každopádně nejproduktivnějším týmem FORTUNA:LIGY v 25 zápasech nasázela svým protivníkům už 60 branek. Skvělou fazónu má navíc „Jirka“ Sor, jehož rychlost je doslova kosmická. Slavia vyhraje v zápase padnou alespoň tři branky. 

Zdroj: ifortuna