27. 7. 2024

Analýza Seattle vs Las Vegas: Oplatí domácí Rytířům letošní porážky?

Seattle se v Západní konferenci nachází až na patnáctém místě, když z 66 zápasů získal pouze 48 bodů. Poslední výsledky však nasvědčují k lepším zítřkům. Kraken zvládl vyhrát tři z posledních pěti utkání. V posledním zápase oplatil Kings porážku z minulého vzájemného duelu a vyhrál jasně 6:1.

Na svém ledě dokázal bodovat ve třech z posledních pěti zápasů. Na ledě Seattlu se představí hráči Las Vegas. Golden Knights zaujímají v Západní konferenci osmou příčku.

Nastoupili do 68 utkání, ze kterých vytěžili 76 bodů. Poslední dobou je však trápí rozsáhlá marodka a hlavně venkovní zápasy. Golden Knights sice dokázali vyhrát tři z posledních pěti duelů, ale na ledě soupeřů nedokázali bodovat již sedm zápasů v řadě.

V posledních dvou venkovních duelech nevstřelili jedinou branku. Své poslední utkání odehráli na svém ledě proti trápícímu se Chicagu, které je pouze o jednu příčku výše než Kraken.

Las Vegas dokázalo ve třetí třetině stáhnout třígólovou ztrátu a utkání rozhodlo v prodloužení. Na ledě soupeřů tuto sezonu odehrálo 32 utkání a odvezlo si z nich 33 bodů. Oba celky se střetly již dvakrát.

Oba duely zvládli lépe hráči Las Vegas. V prvním utkání zvítězili 4:2 a ve druhém 4:3. Obě utkání se však odehrála v Las Vegas. Vzhledem k posledním výsledkům obou celků očekáváme, že si Seattle z utkání odnese minimálně bod.

Zdroj: ifortuna