30. 5. 2024

Analýza Real Madrid vs PSG: Zvrátí Bílý balet porážku z Paříže?

Odveta gigantů, ve které bude muset domácí Real dotahovat jednogólovou ztrátu. A může být rád. Čelil totiž obrovskému tlaku a ani jednou nevystřelil na branku! Messi nedal po hodině hry penaltu a rozhodl až Mbappé v nastaveném čase.

Paradoxně se v létě má právě do Madridu přesunout. Ve španělské La Lize o víkendu přehrál Real Sociedad (4:1) a vede soutěž už o 8 bodů. Trenér Carlo Ancelotti bude určitě postrádat dvojici Mendy – Casemiro, oba jsou v karetním trestu.

Otazník visí nad startem záložníka Kroose – ten trénoval individuálně a o jeho zařazení do sestavy se rozhodne až před samotným zápasem. Paříž se na zápas nenaladila nejlépe, když o víkendu padla doma s Nice (0:1).

To se sice díky tomu dostalo na druhé místo právě za PSG, ale o titulu už je prakticky rozhodnuto. Paříži budou určitě chybět obránci Ramos, Kurzawa a záložník Herrera. Hakimi a Paredes s týmem odcestovali, byť je otazník nad jejich startem.

To samé platí o Mbappém, který si poranil nohu na pondělním tréninku. Zápas se bude rozjíždět pomaleji, první poločas žádné gólové hody nepřinese.

Zdroj: ifortuna