18. 4. 2024

Analýza Los Angeles vs Pittsburgh: Vystřelí Malkin Tučňákům opět výhru?

Dnes se v NHL střetnou dva týmy z různých konferencí, které se momentálně těší dobré formě. „Králové přivítají ve městě andělů Pittsburgh Penguins.

LOS ANGELES POKRAČUJE V DLOUHÉ DOMÁCÍ SÉRII

Los Angeles v této sezóně střídá dobré sezóny s těmi špatnými. V současné době patří k těm úspěšným. V šesti zápasech po vánoční přestávce si Králové připsali čtyři výhry a dvě porážky (vždy po 60 minutách), přičemž všechny duely odehráli na domácím ledě.

Kings mají hodně zraněných hráčů, ale většina z nich nepatří mezi hvězdy. Navíc se jedná o dlouhodobý stav, takže nemá výrazný vliv na aktuální výsledky týmu.

MALKIN PŘI SVÉM NÁVRATU VSTŘELIL DVA GÓLY A ASISTOVAL

Pittsburgh měl velmi špatný první měsíc roku, což bylo způsobeno i tím, že v té době bylo mimo sestavu mnoho hráčů. V poslední době se mu daří – v předchozích dvanácti zápasech jedenáctkrát vyhrál (jednou v prodloužení) a jednou prohrál. V dosavadních sériích na ledě soupeřů Tučňáci vyhráli 6:2 ve Philadelphii, 2:3 v Dallasu a 4:1 v Anaheimu.

V posledním zápase v Anaheimu se poprvé v sezoně objevil v sestavě hvězdný Jevgenij Malkin a předvedl dva góly a jednu asistenci. Pittsburghu chybí několik hráčů ze zdravotních důvodů, nejcitelnější ztrátou je absence útočníka Bryana Rusta.

NA CO DOPORUČUJEME VSADIT?

LOS ANGELES – PITTSBURGH 2

Malkin vstřelil gól

Oba týmy se ve hře setkávají po téměř dvou letech. Oba jsou v dobré formě. Přesto více věřím hostům z Pittsburghu. Povzbuzením je pro ně návrat Malkina, který by se mohl opět zapsat do střelecké listiny.

Zdroj: Šport.sk