22. 6. 2024

Analýza Juventus vs Villarreal: Využije Stará dáma domácího prostředí?

V prvním duelu se prosadil Vlahović hned v první minutě, ale od té doby Juventus v podstatě nic nepředvedl. Španělé tlačili, dokázali však pouze vyrovnat. O postupu se tedy rozhodne až nyní.

„Stará dáma“ má ale famózní sérii 21 zápasů bez porážky v základní hrací době. O víkendu vyhrála na Sampdorii (3:1) a naposledy poznala hořkost porážky v základní hrací době 27.listopadu!

Tabulkou Serie A tak domácí stoupají vzhůru a aktuálně jsou s dostatečným náskokem sedmi bodů na čtvrtém místě.

Tým trenéra Allegriho má tedy fantastickou formu, ale zároveň ho trápí marodka – Chiesa, Jorge a McKennie jsou mimo hru až do konce sezóny.

Mimo pro tento zápas bude i Bonucci a Zakaria. Alespoň malou náplastí je návrat Chielliniho a Dybaly. Villarreal odehrál velmi dobře první střetnutí.

Z posledních 8 soutěžních utkání prohrál pouze jednou (1:0 na Osasuně). O víkendu porazil Celtu Vigo (1:0) a bojuje alespoň o místenku v Konferenční lize pro příští sezónu.

I Unai Emery musí řešit absence – Alberto Moreno je mimo hru. Otazník visí nad startem útočníků Alcácera a G. Morena. Juventus si na domácím stadionu připíše výhru a postup.

Zdroj: ifortuna