31. 3. 2023

Analýza Plzeň vs Bohemians 1905: Potrápí Klokani klopýtající mistry?

Šlágrem nadcházejícího kola je duel třetího se čtvrtým. Úřadující mistr se propadl tabulkou a jeho forma není zrovna výstavní.

Naposledy Viktorka padla ve veledůležitým utkání na Slavii (1:2), z posledních čtyř utkání FORTUNA:LIGY dokázala vyhrát jen jednou.

Aby toho nebylo málo, tak před týdnem se sice vrátil do hry klíčový záložník Kalvach, jenže v Edenu utržil čtvrtou žlutou kartu, a tak hned proti Bohemce bude chybět.

Na druhou stranu marodka Plzně se vyprazdňuje, k dispozici jsou už Kliment i Sýkora, mimo zůstává prakticky jen Řezník.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Fortuna:ligu bez otravných limitů. REGISTRUJ SE ZDE A VYZVEDNI BONUS 3000,-  pro nové hráče.

Bohemians se naopak do sestavy může vrátit Matoušek po odpykání trestu, což je pro defenzivu domácích nepříjemné, na jaře totiž neudržela čisté konto a Matoušek je stále jedním z nejrychlejších hráčů ve F:L.

Celkově hovoří defenziva pro domácí, hosté inkasovali už 38 branek. Směrem dopředu si vedou Pražané ale solidně (39 gólů), k tomu je potřeba připočíst velice dobrou bilanci na venkovních hřištích (7-1-3).

Bohemians Plzeň ve Štruncových sadech potrápí, ve vzájemném duelu by se mohly gólově prosadit oba celky. O góly ve vzájemných duelech není konec konců nouze (1:1, 6:0, 2:1, 3:1, 4:1). 

Instagram did not return a 200.