21. 2. 2024

Zpráva Toma Bradyho pro Brocka Purdyho po bolestivé prohře se 49ers!

Zdroj: Depositphotos

Tom Brady utrpěl bolestivou porážku, když jeho Tampa Bay Buccaneers odjížděla tuto neděli z Levi’s Stadium zcela ponížená San Franciscem 49ers se skóre 35-7.

V tomto zápase debutoval v roli rozehrávače nováček Brock Purdy, který byl posledním výběrem posledního draftu s přezdívkou „Pan irelevantní“.

V duelu proti Bradymu byl největší věkový rozdíl mezi dvěma rozehrávači, kteří zahajovali zápas, v historii NFL, a to 22 let a 146 dní.

Tom Brady hrál jako nováček, Brock Purdy jako zkušený hráč.

Kdyby člověk neznal kariéry obou hráčů a posuzoval pouze jejich produktivitu tuto neděli, každý by si myslel, že TB12 je hráčem s prvním startem v zápase a Purdy slavným sedminásobným vítězem Super Bowlu s 23 sezónami zkušeností v NFL.

Tato prohra s výše uvedenými okolnostmi vyvolala vzácný záblesk pokory bývalého manžela brazilské topmodelky Gisele Bündchenové, který po zápase oslovil svého mladého kolegu.

Ten ještě neoslavil první narozeniny, když už byl Brady vybrán v šestém kole (celkově č. 199) draftu 2000, a adresoval mu slova uznání.

Vzkaz Toma Bradyho pro Brocka Purdyho

„Hrál jsi skvěle, jen tak dál, řekl Brady Purdymu a pak mu s lehkým úsměvem na tváři potřásl rukou.

Ve svém prvním zápase v roli rozehrávače trefil absolvent Iowa State 16 z 21 pokusů o přihrávku na 185 yardů se dvěma touchdowny a žádným přerušením, zatímco produkt Michiganské univerzity dokončil 34 z 55 přihrávek na 253 yardů s jedním touchdownem a dvěma přerušeními.

Purdy si navíc připsal první návštěvu end zóny při přenesení míče ve své začínající kariéře.