28. 9. 2023

Vlahovič zaplní díru po Ronaldovi nejen na hřišti. V Turíně bude obývat jeho vilu!

Superluxusní vila, v níž hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo pobýval během svého tříletého působení v Juventusu Turín, konečně našla nového nájemníka. Bude to nová akvizice „Staré dámy“ Dušan Vlahovič.

Nemovitost se nachází v lukrativní čtvrti Corso Picco nedaleko historického centra Turína. Během svého působení v Juventusu zde žili také obránce Fabio Cannavaro či legendární Zinedine Zidane.

Samotná vila má rozlohu 1 000 metrů čtverečních a nabízí šest ložnic s koupelnami na třech podlažích, úchvatný výhled na město a zahradu o rozloze 300 metrů čtverečních.

V přízemí se nachází garáž, lázně se saunou, krytý bazén a dva plně zařízené pokoje pro hosty. V prvním patře se nachází kuchyň, velký obývací pokoj s jídelnou a panoramatickým výhledem na Turín, jedna ložnice s koupelnou a prádelna.

V dalším patře jsou další dvě ložnice s koupelnami a hlavní apartmá sestávající z ložnice, koupelny a šatny.

Srbský útočník před několika dny přestoupil z Fiorentiny do turínského Juventusu za zhruba 70 milionů eur a podle několika zdrojů by měl v týmu „staré dámy“ zaplnit díru po Ronaldovi, který se vrátil do Manchesteru United.

Rodák z Bělehradu, který nedávno oslavil 22. narozeniny, podepsal smlouvu do června 2026. V letošní sezóně Serie A nastřílel již 17 branek a spolu s Cirem Immobilem z Lazia Řím vede tabulku střelců.