28. 5. 2024

TOP 7 přestupů, které by měl Real Madrid uskutečnit letošní rok:

Zůstane Zinedine Zidane u kormidla Bílého Baletu? Nejspíše ano, ale jeho tým potřebuje přebudovat. Fórum Sport radí královskému klubu, kterých 7 nákupů jej v Evropě udělá „Great again“.

#7 David Alaba

Už teď je to dohodnutý přestup mezi Bayernem a Madridem. I přesto ale stojí za zmínku právě on, kterého si vyprosilo mimo vedení i samotná fanouškovská základna Realu. Hodně se díky tomu změní současná situace v obraně. Mimo jiné situace Davida, který je za svoji cenu skvělý nákup.

Trápí-li se Zidane řešením otázky na stranách defenzivy nebo přímo na místě hlavního obránce, Alaba přichází jako jasné řešení. Teď už by to jenom chtělo Hakimiho, kterého v létě Real nechal přestoupit z nějakého důvodu do Interu Milán. Přeci jenom to už by žádný stres v obraně nemusel být vůbec.

#6 Kylian Mbappé

Francouzská kometa září a nikdo ji v tom nemůže zastavit. Kyllian Mbappe už si pomalu vyšlapává svoji cestu superhvězdy. Není třeba si brát otázku kdo ujme žezlo po ústupu Lionela Messiho a Cristina Ronalda. Bude to stále mladý klučina z Paříže, který má před sebou poslední rok a půl těžkou otázku. Zda zůstat v PSG a počkat na příchod Messiho nebo se upsat Bílému Baletu pod vedení Zidana, kterého obdivoval jako malý?

Pro španělský celek by bez pochyb Mbappe byl dokonalou posilou. Jasná chemie s týmem a vidina příběhu jaký měl samotný CR7. To je velké lákadlo.

#5 Harry Kane

Berme v potaz, že je situace kolem obránců vyřešená a zbývá tedy dořešit věci v útoku plus v záloze. Nevyjde-li klučina z Paříže pořád má šanci Zinedine hledat jinde. A pokud to bude možné zajde se poohlédnout i do nejlepší ligy světa Premier League. Útočník přezdívaný „Hurikán“ tam střílí branku za brankou a je bez pochyb jasným tahounem Tottenhamu Hotspur.

Jenomže co když ten trofejový půst, který Kohouti mají Harryho omrzel? Jeho věk už nabývá na vyšších číslech a Real Madrid není klub, který nevyhrává poháry či nedobývá Ligu mistrů. V dobrém slova smyslu stárnoucí za to velezkušený špíler. Jeho přestup do Madridu by dával smyl.

#4 Erling Haaland

Od konce ledna se začíná situace kolem Erlinga Haalanda vyostřovat. Mezi jeho největší zájemce patří Manchester City i Real Madrid. Jsou to oba celky, které se můžou plácnout přes kapsu a ještě toho nebudou litovat. Je to bez pochyb kanonýr, jenž střílí každý zápas aspoň jeden gol. Proto není divu tak velkého zájmu. To on a Mbappe mají být jasný světlo na konci tunelu.

#3 N’Golo Kanté

K začátku roku přišel do Chelsea německý kouč Thomas Tuchel. Vysmátý N’Golo stále hraje a bez pochyb je klíčový hráč mužstva. Avšak kdyby přišla skvělá nabídka i budoucí vize Realu Madrid, nebyl by důvod k odmítnutí.

Pořád má Bílý balet jmenovku „Velkoklub“. Navíc situace kolem Casemira není všelijaká. Všemu tomu nasvědčuje mnoho faktorů. Pořád je Kante jeden z nejlepších defenzivních záložníků na světě.

#2 Sadio Mané

Liverpool se potácí ve zraněních a prohrách. Od ničeho k ničemu připomíná Reds víc než jejich minulou sezonu spíše domeček z karet, který si neví rady jak se udržet na svoji stabilní formě. Sadio hraje, ale dokáže si celek z Anglie poradit i s dalším rokem? Přijde nějaký přestup do klubu nebo bude všechno kolem malé soupisky, jenž nemůže rotovat hráče?

Už to je delší dobu od spekulací z minulého léta o přestupu Maného. Ale nikdo nevyvrací myšlenku toho, že zájem Realu stále je.

#1 Eduardo Camavinga

Již třetí Francouz na našem seznamu, který podobně jako Kante zastupuje pozici záložníka. Je mladý, dravý a zkušený. Není pochyb o jeho obřím talentu, který ukazuje na hřišti.

Jeho prací nejsou góly a asistence, ale tvorba hry ve středu pole. Rok zpět nabídku od Madridu odmítnul. Přijde ten pravý čas pro teprve 18 letého fotbalistu?