30. 1. 2023

TOP 5 hvězd, které by Newcastle United mohl v zimě podepsat!

Klub z Tinyside sice v září koupil bohatý princ Muhammad bin Salmán, ovšem herně a výsledkově se nic nezměnilo. Straky zůstávají v sestupových vodách ze kterých je princovo nemalé jmění má na jaře vytáhnout. Samozřejmě za pomoci nových a hvězdných posil.

S ohledem na rojící se spekulace vám přinášíme pět velkých jmen, po kterých by Newcastle United mohl v lednovém přestupovém období sáhnout:

#5 Franck Kessie – AC Milán

Franck Kessie z AC Milán je v současnosti pravděpodobně jedním z nejvíce podceňovaných záložníků v Evropě. Reprezentant Pobřeží slonoviny je v Miláně středobodem téměř všech herních pasáží a podporuje ambice Rossoneri na titul.

Kessieho současná smlouva s týmem ze Serie A platí do června 2022, ale jednání jsou již několik týdnů na mrtvém bodě.

Střední záložník údajně není spokojen se smlouvou, kterou mu Milán nabízí, a mohl by se poohlédnout po změně prostředí raději dříve než později.

Newcastlu United, který v současné době nemá nouzi o finanční prostředky, by se hráč Kessieho kalibru hodil. V pouhých 24 letech je Kessie hráčem, na kterém může Newcastle United postavit svou zálohu.

#4 Philippe Coutinho – Barcelona

Barcelona nutně potřebuje peníze a údajně dala několik svých hráčů k dispozici na přestup. Nový trenér Xavi si stále pohrává se systémem a raději by měl hráče, kteří mu do systému zapadají, než aby si kolem sebe nechával bývalé světové hvězdy.

Ofenzivní záložník Philippe Coutinho se v Barceloně nachází ve složité situaci a v lednu by mohl být na odchodu. Návrat do Premier League se zdá být pravděpodobný a Newcastle United by mohl být jeho ideální destinací. Magpies potřebují výbušného záložníka na hrot a Coutinho se slibuje být důstojným kandidátem.

Brazilský reprezentant je v současné době oceňován na přibližně 20 milionů eur a pro Newcastle United by mohl být v lednu výhodnou koupí.

A ty další 3 hvězdy?

Instagram did not return a 200.