20. 6. 2024

Slovenský hokejový klub položila nenávistná kampaň!

Hokejisté Bratislavy Capitals se odhlásili z nového ročníku mezinárodní rakouské ligy ICEHL nenastoupí. Slovenský klub dnes na sociálních sítích oznámil smutnou zprávu, že definitivně a nadobro ukončil svou činnost.

Důvodem je údajná nenávistná kampaň na sociálních sítích proti hlavnímu sponzorovi společnosti iClinic a jejím lékařům. Vedení klubu už dalo hráčům svolení hledat si nové angažmá.

Capitals odstoupili ze soutěže loni v listopadu poté, co po kolapsu při zápase zemřel útočník Boris Sádecký. Dva dny nato spáchal sebevraždu bývalý hokejista, generální ředitel a viceprezident klubu Dušan Pašek mladší.

V květnu klub sice potvrdil návrat do ICEHL, nyní se ale rozhodl skončit. „Před pár týdny se rozjela negativní mediální kampaň, jejímž cílem je zdiskreditovat značku iClinic a její lékaře,“ uvedl klub na facebooku.

„Klub do poslední chvíle věřil v obrat situace, ale chce být vůči lize korektní. Proto musíme s politováním oznámit, že klub definitivně ukončuje svoji činnost,“ stojí v prohlášení.