23. 9. 2023

Sevilla ztratila zájem o Martiala! A důvod?

Sportovní ředitel Sevilly Monchi již více než týden není v kontaktu ani s Manchesterem United, ani s agenty Anthonyho Martiala, a to kvůli vysokým požadavkům klubu z Premier League.

Rudí ďáblové požádali Sevillu o pokrytí poloviny Martialova platu a také o zaplacení výpůjčky do konce sezony, ale andaluský klub si takovou investici v zimním přestupovém období nemůže dovolit.

Martial požádal o odchod z Manchesteru United, ale Rudí ďáblové nejsou ochotni slevit ze svých požadavků, a to znamená, že případný přestup do Sevilly je prozatím vyloučen, protože se neočekává, že by United svůj postoj změnili.

Julen Lopetegui se zatím k přestupovým cílům nechce vyjadřovat, ale Sevilla si je vědoma, že pokud chce zůstat v boji o titul v La Lize, musí svůj tým posílit.

Alternativní cíle Sevilly

Jedním z hráčů, které Monchi zařadil na svůj radar, je křídelník Boloni Riccardo Orsolini, přičemž zprávy z Itálie odhalily, že ho Sevilla chce získat na hostování do června.

Klub ze Serie A, který za čtyřiadvacetiletého hráče v roce 2019 zaplatil 15 milionů eur, však údajně o takové dohodě neuvažuje.

Orsolini není jediným hráčem, o kterého se Sevilla zajímá, andaluskému klubu byl nabídnut také volný hráč Cedric Bakambu. Sevilla však není schopna splnit Bakambuovy vysoké platové požadavky, jeho agenti požadují pro svého klienta podpisový bonus a dlouhodobou smlouvu.