22. 6. 2024

Sean O’Malley předpovídá vítěze zápasu Ngannou vs Gane!

Vycházející hvězda bantamové váhy Sean O’Malley předložil svou předpověď na zápas UFC 270 mezi Francisem Ngannouem a Crylem Ganem.

V pořadu The BrOMalley Show, který moderuje jeho bratr Daniel, tipuje Sean O’Malley na vítěze UFC 270 Ganeho. ‚Sugar‘ naznačil, že je těžké předpovídat výsledky zápasů těžké váhy, ale prohlásil:

„Gane odvádí tak dobrou práci, poskakuje na nohou, něco jako karatistický postoj; na to, že Francis nikdy s nikým takovým nebojoval, stoprocentně. A i když už spolu sparingovali – pravděpodobně trochu sparingovali -, ale v kleci, v tu noc, při rozsvícených světlech, je to jiné. Dělá tak dobrou práci, že se vyhýbá těm velkým úderům. Bojoval s Derrickem Lewisem, který stále míjel. Myslím, že Francis je trochu rychlejší.“

Sean O’Malley zavzpomínal na vítězství Ciryla Ganea ve třetím kole TKO nad Derrickem Lewisem na UFC 265 v srpnu 2021. Poznamenal, že Francouz by mohl tento výkon zopakovat proti Francisi Ngannouovi.

„Sugar“ řekl: „Vidím, že Ciryl je schopen mu tohle taky udělat; prostě ho vypinkat. Vůbec si nedokážu představit, že by to šlo k zemi. Vidím to buď jako technický zápas pro Ganeho a pak jako divoký zápas pro Francise. Někdy je ale na prd, že to trvá jen jeden úder, protože to neznamená, že vyhraje lepší bojovník.“ O’Malley dodal: „Myslím, že Gane to zvládne.“

‚Sugar‘ se také vyjádřil, že vzhledem k Ngannouově obrovské postavě je pro něj pravděpodobně těžké najít grapplingové partnery podobného vzrůstu, což je důvod, proč pracuje hlavně na úderech než na grapplingu.