21. 6. 2024

Rytmus zrušil duel na Fight Night Challenge, nahradí ho oblíbenec fanoušků!

Rapper Patrik „Rytmus“ Vrbovský se v hlavním zápase Fight Night Challenge 3 neobjeví. Ze zdravotních důvodů musel z boxerského zápasu odstoupit.

Jak však informoval na sociálních sítích, jeho duel s maďarským rapperem Curtisem bude přeložen.

„Přátelé, s velkou lítostí vám musím oznámit, že ruším svůj zápas. Moc jsem se na to těšil, protože můj soupeř měl asi dva měsíce na přípravu na svůj první zápas, což mi vyhovovalo z hlediska jeho nezkušenosti, psychiky atd.

Věřte mi, že po zápase s Gáborem, Marpou a vůbec po všech těch letech zkušeností jsem měl chuť soupeře „sežrat“, ale bohužel mi to zdraví nedovolilo.

Jsme nemocní už přes tři týdny, celá rodina bereme antibiotika a já doufal jsem, že budu fit alespoň do 23. prosince. Bohužel mi můj zdravotní stav nedovoluje věnovat ani 10 vteřin fyzické námaze.

Je mi líto, ale můj zápas s Curtisem se odkládá. Zdravím vás a těším se na zápasy FNC 3 a další překvapení,“ uvedl Rytmus ve svém prohlášení.

Pořadatelům se však podařilo získat náhradní zápas poté, co byl hlavní zápas zrušen. Vlasto Čepo se do akce vrátí ještě před koncem roku, kdy se utká se srbskou těžkou váhou Ivanem Vičičem.

Vicic má na svém kontě 37 zápasů MMA a v souboji s Čepem bude mít značnou váhovou výhodu.

Zkušenosti s boxem jsou však na straně slovenského bojovníka, který úspěšně boxoval již před svou kariérou v MMA.

Turnaj Fight Night Challenge 3 se uskuteční v úterý 27. prosince v brněnské Zoner BOBYHALL.