18. 7. 2024

Rozhovor s hvězdou Realu Madrid Marcelem: O špatné sezoně, kritice, vlasech či tetování

Rozhovor se zadákem Realu Madrid. O těžké sezoně, spoluhráčích, kritice, vlasech nebo tetování.

Marcelo, v loňské sezoně nevyhrál Real žádný titul. I pro Vás osobně se jednalo o těžký rok. V médiích se mluvilo o nadváze a že už jste sportovně za zenitem…

🗣Poslední sezona byla jen zlomkem všech kritik, které jsem za ta léta v Realu vyslechl. Naučil jsem se s tím žít. Vím lépe než kdokoliv jiný, když jsem ve formě a když hraju špatně. Když hraju dobře, nedovolím, abych měl hlavu v oblacích, když špatně, musím na sobě pracovat a zlepšit se. Tak to bude až do konce.

Kritice od fanoušků i médií čelil i Toni Kroos, co si o tom myslíte?

🗣Toni je skvělý hráč. Vyhrál vše s Realem i národní týmem. Není to ten typický Němec, není takový přísný a vážný. Strávil jsem s ním hodně času, je to dobrej chlap.

Když už jsme u Němců, na přípravném turné v Houstonu jste si v utkání proti Bayernu plácl s útočníkem Arpem. proč?

🗣Je to dobrý hráč, má před sebou velkou kariéru. Scéna v Houstonu, kdy měl Arp v šestnáctce obešel byla vtipná, ale měl i trochu štěstí. Líbí se mi nebojácní hráči jako on.

Váš bývalý kolega Dante, který má podobný účes jako Vy, si nechává stříhat vlasy svou manželkou, jak to s vlasy děláte Vy?

🗣Už jsem si vlasy dlouho nestříhal, ale když už, dělám to sám. Vždy ostříhám konečky, abych je udržel rovnoměrně dlouhé. Pokud Dante nechává o vlasy pečovat svou ženu, musí to být dobrá kadeřnice.

Zpátky k fotbalu, Vy už jste s Realem vyhrál všechny možné trofeje, jaké jsou cíle pro novou sezonu?

🗣Od té doby co jsem přišel do Madridu, klub mě naučil, že tady se bojuje za všechny trofeje. Letos to nebude jinak. Chceme uspět v La Lize, domácím poháru a samozřejmě Lize mistrů.

Jako hlavní hvězda přišel v létě Eden Hazard za 100 milionů z Chelsea. Potřebuje tým ještě další posili, nebo je četa dost silná na lov trofejí?

🗣Nepotřebuje. Náš tým je dobrý. Bude to těžké, ale pokud se budeme soustředit na sebe a naše výkony, můžeme vyhrát vše.

Na paži máte tetování auta, proč?

🗣Můj děda byl ten, který ve mě nejvíce věřil. Moje tetování ukazuje jeho auto, ve kterém mě vždy vozil na trénink.

Zdroj: Bild