21. 2. 2024

Ronaldův přestup do Manchesteru má být hotovou věcí. Ale kam? United nebo City?

Zdá se, že nekonečná sága spojená s odchodem Cristiana Ronalda z Juvetusu Turín brzy skončí. Podle Manu Sainze, který pracuje pro španělský deník AS se finalizuje výměna fotbalistů mezi Manchesterem City a Juventusem do které má být CR7 zapojen.

Média spekulovala o Ronaldova odchodu z Turina dlouhé měsíce, ale přestup jednoho z nejlepších hráčů dekády nabral na reálných obrátkách až tento týden. Portugalec navíc nebyl zařazen do základní sestavy ‚Staré dámy‘ proti Udinese.

Novinář Manu Sainz tvrdí, že má informace z blízkého prostředí Cristiana Ronalda, který by se měl vrátit do Manchesteru. 

Tentokrát by však neoblékl dres svého bývalého klubu Manchesteru United, ale věčného městského rivala City. Na přesunu pracuje hráčský agent Jorge Mendes. 

Ronaldo měl souhlasit s podmínkami kontraktu a momentálně se má finalizovat hráčská výměna za anglického reprezentanta Reheema Sterlinga.

Juventus měl nejdříve požadovat Gabriela Jesuse, ale to Pep Guardiola odmítl. Tuto informaci potvrdil i známý portugalský novinář Goncalo Lopez. Ten ve čtvrtek uvedl, že hráčská výměna je téměř hotová. Podle jeho názoru se Ronaldo stěhuje do Manchesteru City.