3. 5. 2024

Rangnick nechal Ronalda sedět a po remíze s Burnley to schytal!

Manchester United dokázal v úterý v Premier League pouze remizovat 1:1 s Burnley. Rudí ďáblové se v prvním poločase ujali vedení zásluhou Paula Pogby, ale Clarets se po přestávce dostali zpět do hry. Výsledek znamenal, že United vypadli z první čtyřky.

Hvězdný střelec Cristiano Ronaldo se nevešel do základní sestavy. Místo něj hrál na hrotu útoku několikrát odepisovaný Cavani. Toho Ronaldo vystřídal až dvacet minut před koncem. S remízovým stavem však ani on nepohnul.

Bývalý fotbalista a trenér Robbie Savage mezitím kritizoval dočasného manažera United Ralfa Rangnicka za to, že proti Burnley nenastoupil Cristiano Ronaldo. „Já bych hrál vždycky s Ronaldem. Vím, zvládne 120 minut, fyzicky je fantastický, bude tvrdě pracovat, je to nejlepší střelec, a když potřebujete gól, možná přijde z lavičky, ale já bych Ronalda nastoupil. Není to špatné střídání, když nastoupí Cavani,“ řekl Savage.

V okolí Old Trafford mezitím sílí zvěsti o získání manažera Ajaxu Erika Ten Haga. S dosavadní prací Ralfa Rangnicka nepanuje spokojenost a jelikož je pouze dočasný trenér, bude v létě pravděpodobně nahrazen a přesune se dle plánu do role konzultanta.

Spokojený na Old Trafford není ani Ronaldo a začíná se mluvit o tom, že by v létě mohl odejít do bohatého PSG, kde by se setkal s Messim a Neymarem.