Příběh jako z filmu! Icardi je zpátky u manželky: Chtěli jsme se rozvést, pak mi napsal dopis

To, že se manželé Icardiovi kvůli útočníkově nevěře rozcházejí, jsme už informovali. Tento vztah však nabral razantní obrat a pár se znovu dal dohromady, i přesto, že před pár dny už byli společně u právníka a oba se dohodli na rozvodu. Informaci o návratu fotbalisty potvrdila, stále jeho manželka, Wanda Nara na Instagramu.

Wanda zveřejnila společnou fotografii a dojímavý text, ve kterém popisuje poslední dny. “Každý den jsem žádala Maura o rozvod. Když si uvědomil, že už není cesty zpět, řekl mi, že takhle nemůžeme pokračovat. Rozchod byl tak jediný způsob, jak ukončit tolik bolesti.” 

Následně však fotbalista udělal zásadní krok a napsal své manželce dopis. V příspěvku se citují jeho slova:  “Dal jsem ti všechno a doufám, že budeš šťastná, protože to by mě potěšilo.” 

Pak Wanda dodala:  “…tam jsem si uvědomila, že mám všechno, ale zároveň nemám nic, pokud nejsem s ním.”  Srdcervoucí příspěvek zakončila slovy “Te amo, Mauro Icardo, ” což znamená “Miluji tě, Mauro Icardi.” Tak se zdá, že fotbalistova manželka a zároveň i jeho agentka Icardimu odpustila a všechno se tak vrátí do starých kolejí. 

Instagram did not return a 200.