28. 2. 2024

Porazí Dallas letos i podruhé floridské Pantery?

Týmy se letos již stihly setkat. Konfrontace se odehrála 7. ledna v Dallasu a skončila vítězstvím Hvězd (6:5) po sérii nájezdů. Nutno podotknout, že zápasy těchto dvou mužstev bývají často atraktivní a plné branek.

Zprávy z Floridy

Florida nadále předvádí agresivní útočnou hru, díky níž už sedm konfrontací v řadě dala minimálně tři góly. V posledním zápase Panthers porazili Vancouver výsledkem 5:2, přičemž na branku soupeře vyslali Panteři pouze 26 střel proti 44 střelám soupeře.

Díky takovému výkonu vedou Brunetovi svěřenci Východní konferenci, když v 36 konfrontacích získali 53 bodů.

Zprávy z Dallasu

Také Dallas působí sebevědomě a v každé konfrontaci bojuje o body. Ano, „Hvězdy“ nedávno schytaly porážku od St. Louis v nastaveném čase 1:2, nicméně v dalším zápase se před domácím publikem se plně rehabilitovaly a porazily Seattle – 5:2.

Bownessovi svěřenci bojují o účast v play-off, nicméně odstup od první čtyřky v divizi činí zatím šest bodů, což je stále hratelné.

Predikce

Podle předpovědí sportbooků je favoritem Florida. Panthers se pravděpodobně neodkloní od obvyklého útočného hokeje, a tak se v první polovině zápasu pokusí udělat tečku za utkáním.

„Hvězdy“ jsou v optimální formě, takže se budou snažit převzít iniciativu a bojovat o body. Věříme, že konfrontace bude bohatá na góly.