14. 7. 2024

Pogba do Chelsea? Kanté bude klíčem!

Paul Pogba je stále hráčem Manchesteru United, ale na konci sezony mu končí smlouva a vše nasvědčuje tomu, že v létě změní dres. V Anglii se v současné době diskutuje o poněkud bláznivém spojení Francouze s londýnskou Chelsea.

Paul Pogba je v Anglii spokojený, ale v Manchesteru United ne. Několikrát chtěl odejít, ale nevyšlo to a po skončení aktuální sezóny se stane volným hráčem. Nic nenasvědčuje tomu, že Pogba podepíše s Rudými ďábly novou smlouvu.

Kam by mohl zamířit? Zmíněno bylo několik velkoklubů v čele s Paris Saint-Germain, Realem Madrid, Barcelonou a Juventusem Turín. Existuje prý také možnost, že by Francouz zůstal v anglické Premier League.

Britští novináři přišli s poměrně nečekaným cílem: FC Chelsea. Blues jsou jedním z nejlepších klubů na světě a každoročně bojují o trofeje na všech frontách. Je fakt, že Blues jsou jedním z rivalů Manchesteru United, a tak by to Pogba neměl u fanoušků jednoduché ani na jedné straně.

Klíčem k tomuto přestupu má být N’Golo Kanté. Kanté dělá z Pogby lepšího hráče, a když spolu hrají ve středu pole francouzské reprezentace, funguje to naprosto dokonale.

Paul si s N’Golem rozumí herně i lidsky. Chelsea by navíc Pogbu získala zdarma, a mohla by mu tak dopřát luxusní smlouvu. Ačkoli tato souvislost není zcela pravděpodobná, není ani vyloučená.