25. 5. 2024

Pirát a Karlos se do sebe opět pustili: Za ty jeho blbý kecy ho brutálně zmlátím!

Jak víme, Karlos „Terminátor“ Vémola kvůli zranění nenastoupí do titulového zápasu s Polákem Marcinem Naruszczkou. Místo Karlose se na turnaji Oktagon 26 bude o pás (byť jen prozatimní) ucházet slovenský bijec Samuel „Pirát“ Krištofič, který se s Karlosem opravdu nemá v lásce…

Spor mezi oběma bojovníky se rozhořel už před 4 lety po galavečeru Oktagon 4 na kterém získal Samuel Krištofič pás pro vítěze II Oktagon Výzvy. Vémola po tomto zápase Piráta vyzval a oba bojovníci se začali urážet. Tento konflikt se naposledy obnovil poté, co Martin Buday získal titul těžké váhy Oktagonu. Vémola označil Budayův výkon za katastrofální a vyzval ho na zápas.

To se Pirátovi nelíbilo a svého kamaráda a kolegy z gymu se zastal: „Vejmluva, kdy si ty někoho knokautoval? Nikdy. A nikdy ani neknokautuješ. Vejmluvovi bych doporučil, aby se nenavážel do mého bratra v zbroji a raději se soustředil na sebe, protože víme, jaké má problémy navážit, knedlík, “  řekl Pirát ve svém videu.

Karlos si našel čas na to, aby Krištofičovi tento úder vrátil. Natočil video, které zveřejnil Oktagon, kde prozrazuje, že Pirátovi bude v zápase fandit, aby ho později mohl za všechny blbé kecy zmlátit.

“Píšete, že vás strašně mrzí, že na Štvanici jste si koupili lístky kvůli mně, ale bude tam ten blbec Pirát. Nemusí vás to vůbec mrzet. Pojďte tam se mnou a pojďte mu se mnou fandit, protože já mu upřímně a od srdce budu fandit, aby to vyhrál, protože to je jediné, jak ho potom OKTAGON přestane schovávat a já ho za ty hloupé kecy budu moct naprosto legálně a brutálně zmlátit.

Strašně se na to těším. On bude ta moje motivace, jak se co nejdřív dostat po zranění zpátky, bych ho za ty hloupé kecy mohl zmlátit…

Jestli si myslíte, že jsem porazil Ďatelinku a Mikuláška rozdílem třídy, tak uvidíte, co udělám s Pirátem. Já vám zaručuji, že ho zmlátím v prvním kole. Jako, že se Terminátor jmenuju, tak ho škrtit nebudu, ani kdyby mě o to prosil. Já ho tam umlátím a potupím. Ta jeho malá hvězdička, která teď stoupá díky tomu, že bude zápasit s Vémolou, zhasne tak brzy, jako se zjevila,” vzkázal Karlos Vémola skrze IG kanál organizace OKTAGON MMA.