29. 1. 2023

Pimblett přijímá výzvu Jakea Paula k zápasu o milion dolarů!

Paddy „The Baddy“ Pimblett řekl ano Jakeu Paulovi a přijal jeho výzvu ke sparingu za milion dolarů a řekl, že je ochoten se s ním utkat ještě tento týden v Las Vegas.

Sedmadvacetiletý Pimblett pro TMZ Sports uvedl výše uvedené: „Samozřejmě, že mám zájem, ale mám smlouvu s UFC a Jake to řekl s plným vědomím, že budu příští týden zápasit, víte, co tím myslím.“

Pokud Paul pojede do Las Vegas, Pimblett výzvu přijme

„Přijeď příští týden do UFC Performance Institute, přivez s sebou v tašce milion dolarů a já s tebou budu sparingovat.“

„Ve čtvrtek jsem na IP v Las Vegas, ve čtvrtek přistávám, takže i když mám málo kalorií a měřím jen 170 cm…stejně si rád vybírá menší lidi,“ dodal.

„Ale jestli chce, může počkat až po mém zápase, do pondělí. To už ale budu vážit kolem 185, 190 liber. Řekni mu, ať se nebojí, že může přijet na PI a můžeme se dostat do klece. To je jednoduché.“

Jake zveřejnil výzvu na svých sociálních sítích

Jake Paul v úterý na svých stránkách na sociálních sítích vydal výzvu a nabídl Pimblettovi milion dolarů, pokud ho dokáže porazit ve sparingu.

Pokud by Paul vyhrál, Paddy by musel vstoupit do jeho Asociace spojených bojovníků (UFA).

„Mám pro tebe nabídku, když si myslíš, že jsou moje zápasy zmanipulované. Pojďme na sparing. Poletíme do Portorika. Seženu ti soukromé letadlo. Můžeme si dát pět tříminutových kol, box. Když vyhraješ, dám ti milion dolarů,“ řekl Jake.

„Ale jestli vyhraju, musíš vstoupit do United Fighters Association a pomoct mi zaregistrovat všechny bojovníky ve Velké Británii.

Paddyho čeká 10.12 zápas v rámci galavečera UFC 282 proti nebezpečnému Jaredu Gordonovi.

Instagram did not return a 200.