30. 1. 2023

Ostrá slova Mika Tysona na adresu Wildera: Měl by už vytáhnout hlavu z p*dele!

Kupa výmluv a házení špíny na tým soupeře i ten svůj. Boxer Deontay Wilder vzbudil v posledních týdnech v mediálním světě velký poplach, což se nelíbilo jak jeho fanouškům, tak i legendárnímu Miku Tysonovi.

Mike Tyson byl silně proti, když slyšel, s jakými verzemi všech různých scénářů Deontay Wilder přichází, jen aby ospravedlnil svou první kariérní prohru s Tysonem Furym. Každý příběh ukazuje na to, že chyba nebyla u něj.

„Je velká škoda, že se Wilder chová tak, jak se zrovna chová. Ten člověk není špatný boxer, jen by neměl přestávat bojovat, trénovat a snažit se. A co je podstatné, nikdy by neměl odmítat titulové příležitosti,“ řekl Iron Mike, přičemž poukazoval zejména na to, že Bronzový Bombarďák nechal propadnout klauzuli ohledně trilogie s Furym a teprve pak si začal stěžovat, jak mu případný třetí zápas leží na srdci.

„Deontayi, je opravdu na čase, aby sis vytáhl hlavu z prdele a přestal si stěžovat. My jako boxeři se tomuto sportu můžeme věnovat jen po omezený čas. Jakmile naše chvíle pomine, tak už ničeho nedosáhneme. Proto je třeba bojovat, dokud to jde,“ myslí si Tyson.

Následně také vyzdvihl šampiona z Anglie. „Fury je podle mě opravdu dobrý. Často vypadá jako outsider, ale ve skutečnosti je velmi chytrý a ví, jak má boxovat. S jeho výškou je navíc velmi obtížné ho zasáhnout.“

Instagram did not return a 200.